Lands Of Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alışveriş Çılgınlığı!

2 posters

Alışveriş Çılgınlığı! Empty Alışveriş Çılgınlığı!

Mesaj  Cloe Cute Ptsi Ağus. 23, 2010 6:45 am

Cloe, babasının elinden tutmuş onu bir yandan diğerine doğru koşuşturuyordu.Çok eğleniyor gibi gözüküyordu.Alışverişe gitmeyi her zaman çok severdi.Tezgahtarların ona özel ilgi göstermesinden hoşlanmazdı ama.Anlaşılan saygıyı pek sevmeyen bir kızdı.Onun için hep sevgi ön plandaydı.Koşuştururken bir kıyafet dikkatini çekti.Çok sık rastlanmayan bir ağaç olan MagicTree'nin yapraklarından yapılmış bir elbise.Adeta onun için özel yapılmış gibi duran bir elbiseydi bu.Çığlık atarak havaya sıçradı.Ve babasına şunları söyledi: ''Babiş...Şu elbise!İşte şu.Onu istiyorum.Alalım.Lüt-fen.''Yeni bir oyuncak bulmuş bebek gibiydi.Adeta gözlerinin içi parlıyordu.Ve o parlayan gözlerini babasına o elbiseyi aldırmak için kullanmaya karar vermişti.
Cloe Cute
Cloe Cute

Alışveriş Çılgınlığı! Empty Geri: Alışveriş Çılgınlığı!

Mesaj  Kevin NatureLand King Ptsi Ağus. 23, 2010 6:50 am

Ah şu gözlerindeki ışıltı yok mu onu görebilmek için krallığımı bile feda edebilirdi. İstediği şey her zaman bir kralın kolayca alabileceği bir şey olmuştu. Bu elbisede öyleydi ama bu elbise öyle zarif öyle göz alıcıydı ki. Tereddüt etmeden "Alıyoruz, lalala hadi içeriye" dedi. Elbiseyi eliyle gösterdi ve kızının denemesini bekledi.
Kevin NatureLand King
Kevin NatureLand King

Mesaj  Cloe Cute Ptsi Ağus. 23, 2010 6:55 am

''Alıyoruz.'' kelimesine o kadar odaklanmıştı ki cümlenin gerisinin duymadı bile Cloe...Sevinçle babasının boynuna atlarken dünyanın en mutlu kızı olduğuna herkesi ikna edebilirdi.Hayatı boyunca yaptığı yaramazlıklarla babasını türlü hallere sokmuştu.Ama bu asil adam ona yine de bir kere bile olsun kızmamıştı.Kendi kendine -her zamanki gibi- ''Benim babam dünyanın en iyi babası.Ve ben de bu dünyadaki en şanslı kızım.'' diyordu.Elbiseyi kaptığı gibi giydi ve babasının karşısına çıktı.''Na-Nasıl olmuş?'' dedi.Ve babasından gelecek cevabı heyecanla bekledi.
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Kevin NatureLand King Ptsi Ağus. 23, 2010 7:00 am

O elbiseyle kızını görmek, geçmişe ve özellikle karısına dair acı hatıraları hatırlamasına neden olmuştu. Ama bu mutlu anı bozamazdı. Bir saniyelik duraksamadan sonra bir yorum yapabildi. "Bu harika olmuş." Kızı aynı annesi gibiydi. Çok güzel, şirin ama etkileyici. "Bu elbiseyi almalısın." dedi sonra."Zevkine bayılıyorum" diye de ekledi.
Kevin NatureLand King
Kevin NatureLand King

Mesaj  Cloe Cute Ptsi Ağus. 23, 2010 7:04 am

''Ben de kendi zevkime bayılıyorum zaten babiş.'' dedi Cloe ve kaşlarını oynattı.Bu haliyle küçük bir muz bulmuş maymuna benziyordu.Çok şirindi.Daha sonra da babasına.''Babişko çok yorulduk.Hadi eve gidelim.Hem ben de bu elbisenin aynısından yapabilmesi için terziye danışırım.''dedi.Sonra da babasının elinden tutup portala doğru yürümeye başladı.
Cloe Cute
Cloe Cute

- Similar topics