Lands Of Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlık ormanda iki ışık tanesi

2 posters

Karanlık ormanda iki ışık tanesi Empty Karanlık ormanda iki ışık tanesi

Mesaj  Lamenia Mellark Salı Haz. 07, 2011 4:43 am

Lamenia Cloe'yla beraber ormana doğru ne olduğunu anlayamadan koştu. Cloe'ya baktı.

"Tamam... Bu garipti" dedi gözlerini devirerek. Sonra ona sarıldı ve de "Hepsini boşver, Sen Cloe'sun. Her şeyi alt edersin. Olasılıkları unut sadece kendine odaklan. Boşver..." diye fısıldadı.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Karanlık ormanda iki ışık tanesi Empty Geri: Karanlık ormanda iki ışık tanesi

Mesaj  Cloe Cute Çarş. Haz. 08, 2011 5:41 am

Lamenia'ya sıkıca sarıldı. Tamam artık, diye düşündü... Hayatını saçma sapan şeylerle meşgul etmeyecekti. Eskisi gibi olacaktı. Birkaç saat önceki gibi. Neşeli, hareketli ve asi... Cloe! ''Teşekkürler Lam.'' dedi Cloe. Sonra da pis pis sırıttı ve ''En yüksek dallara çıkmaya ne dersin?'' diye sordu. Twisted Evil
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Çarş. Haz. 08, 2011 5:46 am

Lamenia "Emin misin?" der gibi ona baktı. Sonra da "Sona kalan çürük yumurta!" diye bağırarak hızlıca dallara tırmandı.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Çarş. Haz. 08, 2011 5:59 am

''Yumurtam sağlamsa da bugün çürüyecek!'' dedi ve Lamenia'nın yanına hızla sıçradı Cloe. Dalları hızlı hızlı geçiyordu ve alışık olduğu için çok rahattı. Bir ara ayağı kaydı ama hemen toparlandı ve hızla tırmanmaya devam etti. Sonunda Lamenia ile beraber kalın bir dala oturdular. ''Ee, hayat nasıl?'' diye sordu Cloe, neşeli bir sesle. Shocked
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Çarş. Haz. 08, 2011 6:02 am

Lamenia bu sözü duyunca irkildiğini hissetti. Hayat onun için mükemmel değildi. Hiçbir zaman olmamıştı zaten. Daha geçen gün ormandayken yeni tanıştırıldığı bir kız öldürülmüştü. Neresi güzel olabilirdi ki. Bu soruyu cevapsız bırakıp yere bakmayı tercih etti.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Çarş. Haz. 08, 2011 6:21 am

''Lam?'' şaşırmış gözlerle Lamenia'ya bakıyordu Cloe. ''Bana her şeyi anlatabilirsin, biliyorsun.'' dedi içtenlikle. O, Lamenia'nın en yakın arkadaşı değil miydi? Lamenia her şeyi ama her şeyi anlatmalıydı ona. ''Ama düşünmek istemiyorsan... Uçuşa geçmenin zamanıdııııır!'' diye haykırdı ve kendini daldan aşağıya bıraktı. İki ayağının üstüne hafif bir düşüş yaptığında ''NatureLand'i seviyorum! Kralı seviyorum!'' diye haykırdı.
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Çarş. Haz. 08, 2011 6:31 am

Lamenia onun kendini atmasını seyretti ve bunu yaparken sadece gülümsedi. Yavaşça kendini dallardan bırakıp o da aynısını yaptı zarifçe. Ama aklı hala sorudaydı. Ağacın birinin kenarına oturdu ve de gökyüzüne baktı. Karanlık. Sonra yavaşça Cloe'ya döndü ve de "Kral merak edecek" dedi yumuşak ses tonuyla.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Çarş. Haz. 08, 2011 6:46 am

''Ah, evet.'' dedi Cloe ve olduğu yerde dolanmaya başladı. Voltalar atıp duruyordu... Sonunda karar vermiş gibiydi ve Lamenia'ya elini uzattı. ''Babişkoma biraz kötü davrandım sanırım ama umarım beni anlar ve affeder. Zaten kızdığını bile sanmıyorum. Daha çok, güçsüz kalmış gibiydi. Koskoca NatureLand Kralı... Ama daha da önemlisi benim babam, onu üzgün görmek istemiyorum bir daha. Hem o kızı da bulmak istiyorum. Adı her neyse...'' dedi Cloe. Eli hala yanıt bekliyordu.
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Çarş. Haz. 08, 2011 6:53 am

Lamenia kıkırdadı. Cloe'nun elini tutup "Evet sanırım haklısın" dedi. Ayağa kalkıp Cloe'yla beraber yürüdüler. Sonunda şatoya gelmişlerdi. Şato karanlıkta muhteşem görünüyordu. Hızlıca şatonun içine girdiler. Lamenia Cloe'ya baktı ve "Napıyoruz?" diye sordu.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark