Lands Of Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşla Buluşmak

3 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Arkadaşla Buluşmak - Sayfa 2 Empty Geri: Arkadaşla Buluşmak

Mesaj  Lamenia Mellark Perş. Eyl. 09, 2010 1:56 pm

-Ah haklısın birden senin Cloe Cute olduğunu unutuvermişim. Kusruma bakma. dedi gülerek.
-Onun yanındaki pembe de hoşmuş gerçekten. Evet bence de onu almalısın dedi ve göz kırptı. Kıyafeti Cloe'nun üstüne tuttu.
-Ama bu biraz büyük değil mi? Bence bir beden küçüğünü al. Wink
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Perş. Eyl. 09, 2010 11:03 pm

''Cık cık cık.Benim kim oluğumu nasıl unutursun!?Hmm...Aslında bu bana 2 bden büyük ama rahat olması için demiştim.Eğer sen öyle diyorsan...küçüğünü alacağım.'' dedi ve gülümsedi Cloe.Ve elbiseyi giydi.Sonra bir şey fark etti.Bu elbise babasının odasında olan annesine ait fotoğrafta annesinin giyiğine çok benziyordu.Aynaya bakamadı bile.Kıyafeti üstünden yırtar gibi attı ve kabinden kaçar gibi çıktı.''Bu...Bu elbiseyi almayacağım.'' dedi.Cümlesini zor bitirmişti.Lamenia'nın yüzüne bakmıyordu çünkü gözleri yaşla dolmuştu.Daha fazla dayanamadı Cloe.Yere çöktü ve hıçkıra hıçıra ağlamaya başladı.Artık...Artık saklamıyordu n hissettiğini.hiç olmadığı kadar aciz ve yalnızdı sanki...
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Perş. Eyl. 09, 2010 11:18 pm

Cloe kabinden çıkarken elbiseyi yere attı.
-Bu... Bu elbiseyi almayacağım.
Lamenia'ya bakmıyordu ama Lamenia Cloe'nun önüne geçti. "İstersen gidelim" dedi ki o sırada Cloe hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı. Lamenia Cloe'yu ayağa kaldırdı ve ona sarıldı. "Tamam, tamam sakin ol..." dedi yatıştırıcı bir şekilde. Sonra onu lavaboya götürdü. "Hadi buradan gidelim içim daralmaya başladı" dedi. Cloe'nun kızarmış gözlerine baktı. Cloe'ya sormak istemiyordu ama sormalıydı. Bir anda ağlamasının bir sebebi olmalıydı. "Ne oldu?"
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Perş. Eyl. 09, 2010 11:23 pm

''Annemin elbisesine çok benziyor.'' dedi.Başka bir şey demesine gerek yoktu.Nasılsa Lamenia her şeyi biliyordu.Daha sonra başı öne eğik bir şekilde yürürken kafasını tuvaltin kapanmış olan kapısına çarptı.Gülmeye başladı.''Kısa bir süre için bile olsa hüzün dolu olayı başaramıyorum değil mi?'' dedi.Sakarlıklar yaptığı doğruydu.Ama bu sakarlıklar en kötü durumlarında onu güldürüyordu.''seni uyarayım Lam.Benimle arkadaş olmaya devam edersen sen de hüznünü tam yaşayamazsın.Buna rağmen arkadaşım olacak mısın?'' dedi.Aslında cevabı zaten biliyordu.Lamenia her koşulda onun arkadaşıydı. drunken
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Perş. Eyl. 09, 2010 11:31 pm

-Annemin elbisesine çok benziyor.

Lamenia ne diyeceğini bilemedi. Sadece başını salladı. Cloe giderken kafasını kapıya çarptı. İkisi de gülmeye başladılar.

-Kısa bir süre için bile olsa hüzün dolu olmayı başaramıyorum değil mi?

-İyi ki başaramıyorsun. Zaten hüzünden kafayı yemem yakın. Eğer sen de hüzünlü olursan halim harab. dedi gülerek.

-Seni uyarayım Lam.Benimle arkadaş olmaya devam edersen sen de hüznünü tam yaşayamazsın.Buna rağmen arkadaşım olacak mısın?

-Hüznümü yaşamak istediğimi kim demiş?! İnan bana ormana gidip ağlamak hiç de güzel bir şey değil. Hele ki artık ormanda bile nefes alamıyorsan.. Hımm bi' düşünelim. Acaba arkadaşın olacak mıyımm? Bu ne saçma bir soru böyle Cloe! Nasıl bir cevap bekliyorsun Tanrı Aşkına? Seninle arkadaş olmayacak biri de bu soruna evet der bilmiş ol. Ben de eğer ölmezsem ya da deliler hastanesine gitmezsem arkadaşın olucam elbette.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Perş. Eyl. 09, 2010 11:39 pm

''Hmm...Ölmene çok var sanırım.'' dedi ve güldü.Sonra konuşmaya devam etti: ''Ayrıca biliyorsun baktılar ki bizim krallıklarda deli pek fazla olmuyor.Hastaneyi kapadılar.Neyse ki ben varım ve seni hüzünden kurtaracağım.''
''Amanın!Baksana şurada indirim olduğu yazıyor.Hem de savaşta gyilebilen şık kıyafetlerde...Savaşa gidemesek de eğitimler sırasında bunları giyebileceğimizi düşünüyorum.Hadi gidelim!'' dedi ve Lamenia'yı cevabını beklemeden o mağazaya soktu. Razz
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Perş. Eyl. 09, 2010 11:50 pm

Lamenia başını sallayıp gülmekle yetindi.

-Amanın!Baksana şurada indirim olduğu yazıyor.Hem de savaşta gyilebilen şık kıyafetlerde...Savaşa gidemesek de eğitimler sırasında bunları giyebileceğimizi düşünüyorum.Hadi gidelim!

Lamenia'yı mağazaya soktu. Lamenia birden mağazanın kapısına çarpıp yere düştü. Gözlerini devirdi ve yerden kalkmadan Cloe'ya baktı.

-Bugün bendeki bu uğursuzluk ne yahu? Önce kadının saldırısı şimdi de bu. dedi ve gözlerini devirdi.

Yerden kalkmak için kapıdan destek aldı ve tam o sırada gözüne bir pantalon kestirdi. Pantalon uzundu ve koyu lacivert gibi bir rengi vardı. Lamenia genelde dar paça giyerdi ama bu pantalon da kesinlikle çok hoştu. Pantalonla geçen romantik anlarını kapıdan geçmeye çalışan başka bir müşteri bozdu. Kadın geçmeye çalışıyordu fakat Lamenia yerde elleri kapıda bir vaziyette orada dururken ne mümkün. Lamenia'ya çarpmayayım derken Lamenia'yı bir kez daha düşürdü. Lamenia Cloe'ya tekrar baktı: "Bugün gerçekten şanssızım"
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Perş. Eyl. 09, 2010 11:57 pm

''Ben o uğursuzluğun adını biliyorum sanırım.Cloe...Ama daha çok mutluluk desek şuna.''dedi yerde yatan Lamenia'ya bakarken.Sonra Lamenia tekrar düştükten sonra ''Bugün gerçekten şanssızım.'' diyince Cloe gülmeden duramadı.Lamenia'nın elini tutup kalkmasına yardım ederken ''Hop!Bak işte oldu.Takım çalışması diye buna derim.'' diyordu.Lamenia'yla arkadaş olmak gerçekten de eğlenceliydi.''Beğendiğin bir şeyler var mı?'' dedi mağazayı süzen Lamenia'ya ve onun yanıtını beklemeye başladı. Shocked
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Cuma Eyl. 10, 2010 12:02 am

-Ben o uğursuzluğun adını biliyorum sanırım.Cloe...Ama daha çok mutluluk desek şuna.
Lamenia gülümsedi ve Cloe'nun elinden tuttu.
-Beğendiğin bir şeyler var mı?
-Olmaz mıııı. Az önceki aşk bakışmamızı kaçırdığını söyleme bana dedi eliyle pantalonu gösterirken. Pantalonu eline aldı ve "Bu benimdir!" dedi kabine girip pantalonu denedi fakat çıktığında gördüğü şey tam bir hayal kırıklığıydı. Lamenia'ya pantalon kısa gelmiişti. Lamenia suratını astı. Tekrar kabine girdi ve eski kıyafetlerini giydi. Pantalonu Cloe'ya uzattı.
-Al bir de sen dene Rolling Eyes
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Cuma Eyl. 10, 2010 12:07 am

''Ben mi?'' dedi Cloe, şaşırmıştı.''İyi deneyeyim o zaman.'' dedi ve kabine girdi.Çıktıktan sonra ''Hmm...Pek rahat...Sence alayım mı bunu Lam. ?'' dedi.Sonra yüzünü Lam.'in arkasındaki bluza dikti...ve hafifçe gülümsedi.''İşte, şunu alıyoruz sana.'' dedi.Biraz geniş bir bluzdu.Ama modeli öyleydi ve Lamenia için yaratılan kıyafetlerin arasına girmeye hakkı vardı.Hem Lamenia'nın siyah dar paçalarına en iyi bu kırmızı üst giderdi.Lamenia hiçbir şey anlayamamış gözlerle ona bakmaya devam ederken Lamnia'nın suratını çevirdi ve bluza baktırdı.
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Cuma Eyl. 10, 2010 12:15 am

-Bence al. Gayet hoş durdu tatlım. dedi Lamenia. Gerçekten pantalon Cloe'ya çok yakışmıştı. Hem de onun gibi rahattı. Ama Lamenia bugün Cloe'ya süslü bir şeyler almakta kararlıydı. Onu bir kere dahi olsa da süslü olarak görmek istiyordu. Aslında Lamenia da süslü değildi. İkisi de rahat takılan tiplerdi ama bu konuda Cloe yu geçecek kişi daha doğmamıştı.
-İşte, şunu alıyoruz sana.
Lamenia o sırada dalmış gitmişti. Cloe Lamenia'nın kafasını bluze doğru çevirdi.
-Ha? dedi başta Lamenia. Daha yeni uykudan uyanmış gibi.. Sonra bluze baktı "hımm güzelmiş denemeye değer." dedi. Bluzu aldı. Bluz gerçekten çok rahattı. Lamenia bu bluzu pijama olarak bile kullanabiilirdi. Lamenia fiyatı da uygunsa almaya karar verdi. Zaten burası çok kazık bir yer değildi ama yine de yüklü bir parayla gelmemişti sonuçta. "Evet. Çok rahattt.. " dedi Cloe'ya.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute C.tesi Kas. 20, 2010 10:02 pm

''Evet, söylemiştim.Bu konuda haksız olamam.'' dedi Cloe.Gerçekten de rahat şeyleri seçmekte üstüne yoktu.Az daha ilerleyince kabinde çok şık mavi bir elbise gördü.Hemen yanına gitti ve elbiseyi alacaktı ki...Başka bir kadın elbiseyi aynı anda tuttu.Cloe ona ''Elbiseyi bırakın bayan.Olacaklardan sorumlu dğeilim.'' dedi.''Lanet olsun.Her gün birilerini pataklamalı mıyım!?'' diye düşünürken kadın elbiseyi çekiştirmeye başlayınca kadının karnına tekme vurdu.Sonra güvenlik görevlileri geldi ve Cloe'yi kollarından tutarak havaya kaldırıp dışarı attılar.Meğer o kadın mağaza sahibiymiş.Cloe ''Seni bulacağım kızaaaam.Kaç benden sen...'' diye bağırırken Lamenia onun ağzını kapattı.Anlaşılan tartışma çıksın istemiyordu.
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark C.tesi Kas. 20, 2010 10:08 pm

Mağazadan çıktılar ve Lamenia Cloe'ya kızan gözlerle baktı.
-Cloe! Bak bundan sonra ağzını açma olur mu ? Shocked Yoksa olacakları bilemiyorum.
dedi. Ve Cloe'yu farklı bir mağazaya doğru sürükledi. İçeri girince Cloe'nun ağzını açmasına izin vermedi.
-Hayııır! Tolerans yok.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute C.tesi Kas. 20, 2010 10:14 pm

Cloe ''Moruk yaa...Gösteririm ben sana.'' diye mırıldandı ama Lamenia'nın onu duyması ihtimali üzerine daha çok konuşmadı.Burada kasiyer oğlan çok yakışıklıydı ve ona geçen seneki balodan çok tanıdık geliyordu.Bu çocukğu Lamenia'ya ayarlayabileceğini düşündü ve çocuğun yanına gidip ''Hey!Şurdaki güzel kızla randevulaşmak ister misin?'' dedi.O anda çocuğun sevgili olduğu belli olan bir kız geldi ve çocuğun koluna girdi.Cloe bu duruma sinir olmuştu.N'apıp edip o gıcık kızdan o oğlanı ayırmalıydı.Ama şimdi değil... Twisted Evil

En son Cloe Cute tarafından C.tesi Kas. 20, 2010 10:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark C.tesi Kas. 20, 2010 10:22 pm

Lamenia tüm bunlar olurken kıyafetlere dalmıştı yanında Cloe'nun olduğunu düşünerek hey şu kıyafete bak dedi. Ama Cloe yoktu. Birden onu kasiyerle konuşurken duydu. Belli etmeden yanına gidip konuşmayı dinledi. Sinirden çatlayacaktı. Çabucak Cloe'yu kolundan tutup kasiyere döndü. "Ah o biraz... yani özür dilerim" dedi sırıtarak ve Cloe'ya döndü.
-Ne yapıyorsun?!
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute C.tesi Kas. 20, 2010 10:29 pm

''Şey...Az daha önümde durursan altıma yapacağım.ÇEKİL!!!'' diye bağırarak tuvalete koştu Cloe.Saatlerdir gezerken tuvaletini yapmayı unutmuştu.Tuvaletten derin bir 'oh' çekerek çıktı ama yerler bozuk sifon yüzünden sırılsıklamdı.Cloe'nin ayağı kaydı ve yere yapıştı.''LAAAAMM!!!'' diye bağırdı.Bu durumda ona yardım edebilecek tek kişi oydu. bounce
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark C.tesi Kas. 20, 2010 10:41 pm

-LAM!
Ah yine ne olmuştu? Birisine mi sataşmıştı ?! gibi düşüncelerle WC e koştu Lamenia. Cloe yere yapışmış vaziyetteydi. Cloe'ya yardım etmek için el uzatacakken birden onun da ayağı kaydı. "Lanet olsun!" Her tarafları ıslanmıştı. Birden gülmeye başladılar. "Şimdi bu ıslak kıyafetlerle napıcaz?" dedi Lamenia Cloe'ya
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Paz Kas. 21, 2010 1:48 am

''Güzel soru Lam...ama cevabını bilenler için!'' dedi Cloe.Sonra hafifçe ayağa kalktı.O sırada aklına alakasız(aşırı derecede alakasız) bir şey geldi.''Okullar ne zaman açılacak?'' dedi.Sonra da Lamenia'nın sorusunu yanıtlamak üzere konuşmaya başladı. ''Sanırım ıslak kıyafetlerle daha fazla gezemeyiz.İkimizden birinin evine, şatosuna gidelim derim.'' Shocked
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Lamenia Mellark Paz Kas. 21, 2010 1:58 am

"Okul mu??" "Ben kurslarımı bitireli çok olduu! Cool " dedi Lamenia. Ve sonra aklına bir fikir geldi. "Heyy! Yeni kıyafetler alıp onlarla dolanabiliriz" sonra kıyafet almanın -özellikle Cloe'ya- sağlığı için pek iyi olmadığına karar verdi. "Ya da.. En iyisi eve gidelim." dedi sırıtarak..
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Paz Kas. 21, 2010 2:15 am

''Kimin evine,kimin?'' dedi Cloe.''Bizim eve gidelim mi?Hem kimse karışmaz bize orda.Karaoke bile yaparız.'' diye devam etti sözlerine.Lamenia'yla en son evde buluştuklarında Cloe'nin odasında patlama olmuş ve ikisi de hastaneye kaldırılmıştı ama yaşadıkşarı ve yaşayacakları komik olaylar bu riski göze almaya değerdi. jocolor
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Kevin NatureLand King Paz Kas. 21, 2010 2:21 am

"Cloe, Cloe, Cloe işte tüm dert bu." dedi Kral Kevin kızını umutsuzca ararken. Aramalarına NatureLand'den başlayıp sorup soruşturup buraya kadar ulaşmıştı. Burada gitmeyi en sevdiği yeri biliyordu Kevin kızının. Kıyafet mağazası. O da her ne kadar diğerlerinden o kadar farklı o kadar özel olsada o da içinde bir kızdı. Sonra mağazanın kapısından girdi ve kızına bakmaya başladı. Burada bulacağına emindi ama.
Kevin NatureLand King
Kevin NatureLand King

Mesaj  Cloe Cute Paz Kas. 21, 2010 2:29 am

Cloe tam mağazanın çıkışına doğru gidiyordu ki kapıda babasını gördü.Sonra babasının boynuna atlarken ''Babiiiiiiiiiiiiiş!Ben de Lam. ile alışveriş yapıyordum da...Sen neden kan ter içindesin?'' dedi.Babasına haber vermeden geldiğini unutmuştu. Shocked
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Kevin NatureLand King Paz Kas. 21, 2010 2:47 am

"CLOE!" diye kükredi Kral Kevin sonrada az önceki davranışına zıt olan bir hareketle gidip kızına sarıldı.
"Bir daha benden habersiz dışarı çıkmaman için kafana sensör yapıştıraağım." dedi oldukça sert bakışını kıkırdayarak kesti ve kızına şevkatle gülümsedi. "Beni arkadaşınla tanıştırmayacakmısın?"
Kevin NatureLand King
Kevin NatureLand King

Mesaj  Lamenia Mellark Paz Kas. 21, 2010 2:49 am

-Olur elbette. Ama uslu durursan dedi dil çıkararak Cloe'ya Lamenia. Ve kapıya doğru ilerlediler. Kapının önünde Kral Kevin'i görünce Leydi Lamenia çok şaşırdı. Cloe'ysa koşarak babasının boynuna atlamıştı.Lamenia Kral'ın önünde reverans yaptı ve "Saygılar Kralım" dedi.
Lamenia Mellark
Lamenia Mellark

Mesaj  Cloe Cute Paz Kas. 21, 2010 2:52 am

''O sensörü başka bir yerime yapıştırmadığın için şükretmeliyim sanırım...Arkadaşımla mı?'' Cloe çok şaşırdı.Babası Lamenia'yı gerçekten tanımamış mıydı? ''7 sene önce bana özel ders verdittmiştin.İşte o kız:Lamenia.'' dedi.Sonra babasını ne kadar endişelendirdiğini düşünerek üzüldü ama komik haline dönmesi kısa sürdü Wink
Cloe Cute
Cloe Cute

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki