Lands Of Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sonunda. Evim evim güzel evim.

2 posters

Sonunda. Evim evim güzel evim. Empty Sonunda. Evim evim güzel evim.

Mesaj  Kevin NatureLand King Ptsi Ağus. 23, 2010 7:08 am

"Hadi Cloe gel" dedi babası ona bakmadan. Portallardan nefret ediyordu. Mide bulantısı, baş dönmesi ve kendini hamileymiş gibi hissetmesi -ki erkek olmasına rağmen- de cabasıydı. Kendi düşüncelerine güldü. Sonra portalı görünce yüzü buruştu. Ağzını düşürdü ve suratını astı. Portala doğru adımını atmadan önce arkasına baktı. O da ne!
Kevin NatureLand King
Kevin NatureLand King

Sonunda. Evim evim güzel evim. Empty Geri: Sonunda. Evim evim güzel evim.

Mesaj  Cloe Cute Ptsi Ağus. 23, 2010 7:15 am

Cloe tam portala girecekken her zamanki gibi bir hınzırlık yapıp portala zıplayarak girmeyi denedi.Sonuç tam olarak beklendiği gibi oldu.Yani Cloe 2.80 yerde uzandı.Ama vazgeçecek gibi değildi.''Öyle giremezsem, ben de böyle girerim!'' dedi ve portala tek ayak üstünde sekerek girmeyi denedi.Daha sonra bu da olmayınca kurbağa ve tavşan yürüyüşü...En sonunda kangurular gibi girmeyi denedi ama yine hüsrana uğradı.Sonra ayağa kalktı.Daha doğrusu kalkamadı!Tekrar ayağı takılınca kendini yine yerde buldu.O yerde debeleşedursun, Kral Kevin onu görmüş ve şok olmuştu.

En son Cloe Cute tarafından Ptsi Ağus. 23, 2010 7:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cloe Cute
Cloe Cute

Mesaj  Kevin NatureLand King Ptsi Ağus. 23, 2010 7:23 am

"Aman tanrım amacın ne büyü ü yaptılar sanaa" diye bağırarak kızının yanına koştu. Allahım kızımı büyülemiş olmasınlar eğer bu doğruysa bunu yapan kişi için fireland'e bile savaş açabilirim diye düşündü kendi kendine. "Kızım" dedi yavaşça "Noldu sana? iyimisin?"
Kevin NatureLand King
Kevin NatureLand King

Mesaj  Cloe Cute Ptsi Ağus. 23, 2010 7:28 am

''Ya ben iyiyim de...Saçlarımın pek iyi olduğunu sanmıyorum.'' dedi Cloe parmağıyla dağılmış saçlarını işaret ederek.''Ayrıca babişko.Kim bana büyü yapabilir ki?Ağzını burnunu dağıtırım onun!Sadece şu portala farklı şekillerde gireyim dedim.Portala değil sadece farklı şekillere girebildim.''Sonra gülmeye başladı.Bu kız da ayrı bir deliydi işte.Cloe düştüğü hallere rağmen çok mutlu görünyordu ama babasının yüzündeki ''Ben şok oldum, biri beni kendime getirsin.'' ifadesi hala yerindeydi.
Daha sonra Cloe babasının elinden tuttu ve portala girdiler.Bakalım Cloe'nin sakarlıkları şatoda başına ne gibi işler açacaktı...
Cloe Cute
Cloe Cute